XVI Jogos Desportivos Penalva do Castelodom 26-05-2019 11:49
Preliminary resultscreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
AF (8/8)Status of: 11:48
PlStnoNameYBClubTime
1474Márcia Rafaela Lopes do Adro2 ARC Sezurense14:44
2500JOANA F. C. TIAGO4 Taekwondo Clube do Dão14:46
3477Andreia Gomes Martins2 ARC Sezurense30:01
4478Ana Carolina Rodrigues Gomes2 ARC Sezurense33:28
5475Carolina Andrada da Silva2 ARC Sezurense37:20
6480Inês Pina Gonçalves2 ARC Sezurense37:56
 
471Marta Lopes Figueiredo2 ARC Sezurensemp
476Francisca Beatri Albuquerque Teixeira2 ARC Sezurensemp
 
 
 
AM (5/5)Status of: 11:48
PlStnoNameYBClubTime
1459Rodrigo Manuel Girão Chaves5 Clube de Caça e Pesca de Penal16:54
2464Danyl Karolchuk4 Taekwondo Clube do Dão17:30
 
463Diogo Alexandre Almeida4 Taekwondo Clube do Dãodns
472Filipe Dias Santos Martins2 ARC Sezurensedns
473Tiago Ferreira Santos2 ARC Sezurensedns
 
 
 
BF (6/6)Status of: 11:48
PlStnoNameYBClubTime
1492Luana Martins Gouveia2 ARC Sezurense15:08
2468Madalena Castro Machado4 Taekwondo Clube do Dão22:42
3483Mariana Gomes Martins2 ARC Sezurense23:21
4484Tania Sofia Almeida Gomes2 ARC Sezurense27:22
5482Matilde Gomes Martins2 ARC Sezurense28:50
6481Ana Rita Gomes Soares2 ARC Sezurense30:37
 
 
 
BM (6/6)Status of: 11:48
PlStnoNameYBClubTime
1490André Filipe Gomes da Costa2 ARC Sezurense16:41
2487Francisco Manuel Costa Soares2 ARC Sezurense19:30
3501TOMÁS A. NUNES4 Taekwondo Clube do Dão37:09
 
489Simão Gomes Oliveira2 ARC Sezurensemp
486Miguel Carlos Albuquerque Teixeira2 ARC Sezurensedns
497Mateus Gabriel Silva Ferreira1 Casa do Povo de Esmolfedns
 
 
 
CF (5/5)Status of: 11:48
PlStnoNameYBClubTime
1503MADALENA C. ANTUNES4 Taekwondo Clube do Dão9:01
2504LARA R. PESSOA4 Taekwondo Clube do Dão9:02
3469Maria Gomes Correia3 G.D.C.Roriz13:47
4466Matilde Lemos Machado4 Taekwondo Clube do Dão18:40
 
465Maria Lopes Albuquerque Marques4 Taekwondo Clube do Dãodns
 
 
 
CM (3/3)Status of: 11:48
PlStnoNameYBClubTime
1496Tomás Lourenço Gouveia2 ARC Sezurense8:51
2495Gonçalo Filipe Almeida Soares2 ARC Sezurense10:47
3494Tomás Almeida2 ARC Sezurense12:23
 
 
 
DF (1/1)Status of: 11:48
PlStnoNameYBClubTime
1470Carlota Gomes Ferreira3 G.D.C.Roriz14:11
 
 
 
JF (2/2)Status of: 11:48
PlStnoNameYBClubTime
1498Juliana Ferreira Sousa1 Casa do Povo de Esmolfe46:27
2499Carolina Jesus Pereira1 Casa do Povo de Esmolfe51:45
 
 
 
JM (2/2)Status of: 11:48
PlStnoNameYBClubTime
1508DAVID R. LOPES4 Taekwondo Clube do Dão20:13
2467Hugo José Lopes4 Taekwondo Clube do Dão32:57